15. společenský ples

19. ledna 2018

V pátek 19. ledna 2018 proběhl ve velkém sále SVČ Rýmařov již patnáctý výroční ples Diakonie ČCE – střediska v Rýmařově.

15. společenský ples
19. ledna 2018 - 15. společenský ples

K  poslechu i k tanci hrála osvědčená a populární rýmařovská skupina Alternativa, ples zpestřilo vystoupení klientů sociálně terapeutické dílny Buřinka připravené A. Hlaváčkovou, K. Pytlíčkovou a A. Beyerovou a několik písní zazpívaných nevidomým jihočeským zpěvákem Radkem Žaludem – absolventem konzervatoře v oborech akordeon a zpěv. Dvakrát pak předvedly své taneční umění dívky a ženy ze skupiny orientálních tanců Neila, která působí při SVČ Rýmařov pod vedením L. Laštůvkové a Š. Kastnerové. Samozřejmostí bylo výtečné občerstvení a více než bohatá tombola.

Velmi nás těší, že mezi rýmařovskou veřejností i nadále přetrvává o tuto charitativně-reprezentativní akci zájem, což se příznivě projevuje nejen na účasti, ale i na finančním výtěžku plesu. Veškeré letos získané finance budou samozřejmě použity na zkvalitnění činnosti střediska.

Srdečně proto děkujeme všem lidem, kteří na ples přišli a podpořili dobrou věc, stejně jako těm, kdo se podíleli na zajištění jeho hladkého průběhu, hlavně našim obětavým dobrým duším, dále zaměstnancům Diakonie ČCE – střediska v Rýmařově a dobrovolným hasičům Rýmařov. Také bychom touto cestou chtěli poděkovat všem podnikatelům i drobným dárcům s otevřeným srdcem a peněženkou, kteří přispěli věcnými i jinými dary do výherního losování lístků. Za rok se těšíme na shledanou.

Ilona Nyíri

 

DSC_0054   DSC_0098  DSC_0148

 

                                                     DSC_0053

Naše středisko v číslech

Poskytujeme 0 služeb
Pracuje pro nás 0 lidí
Pomáháme 0 klientům
Spolupracujeme s 0 dobrovolníky