17. společenský ples

22. ledna 2020

V pátek 17. ledna 2020 proběhl ve velkém sále SVČ Rýmařov již sedmnáctý výroční ples Diakonie ČCE – střediska v Rýmařově, který zároveň otevřel místní plesovou sezónu.

17. společenský ples
22. ledna 2020 - 17. společenský ples

K tanci a poslechu hrála léty osvědčená a populární skupina Alternativa, ples zpestřilo předtančení studentů rýmařovských středních škol pod vedením tanečních mistrů F. Bělíka a V. Říhové a vystoupení klientů sociálně terapeutické dílny Buřinka pod vedením K. Pytlíčkové a A. Hlaváčkové. Závěr pak patřil vystoupení tanečnic ze spolku Aktivní senioři Bruntálu, z. s., které ukázaly, že tanec je celoživotní vášeň a že i ve vyšším věku lze žít naplno. Samozřejmostí bylo výtečné občerstvení a více než bohatá soutěž o ceny.

Velice nás těší, že mezi rýmařovskou veřejností i nadále přetrvává o tuto reprezentativní akci zájem, což se příznivě projevuje nejen na účasti, ale i na finančním výtěžku plesu. Peníze budou tentokrát použity k zakoupení vybavení do dětské skupiny Sovička, kterou středisko otevřelo 2. 9. 2019.

Srdečně proto děkujeme všem lidem, kteří na ples přišli a podpořili dobrou věc, stejně jako těm, kdo se podíleli na zajištění jeho hladkého průběhu, hlavně našim obětavým dobrovolníkům, zaměstnancům Diakonie ČCE – střediska v Rýmařově, dobrovolným hasičům Rýmařov a partnerovi OSA. Také bychom touto cestou chtěli poděkovat podnikatelům i drobným dárcům, kteří přispěli věcnými i jinými dary do výherního losování lístků.

DSC_0018_06MPix    DSC_0027_06MPix    DSC_0070_06MPix