Karnevalový rej na Halloween

11. listopadu 2015

Ve čtvrtek 29. října 2015 se Kavárna – občerstvení Buřinka zaplnila postavičkami budícími údiv i strach, a tak jste zde kromě obvyklých hostů mohli narazit na želvu ninja, dalmatina, pirátku, oživlou mrtolu – zombie nebo ukrutnou čarodějnici.

Karnevalový rej na Halloween
11. listopadu 2015 - Karnevalový rej na Halloween

Ti všichni a ještě další se sešli v našich prostorách, aby společně oslavili karnevalem anglický svátek „All Hallows' Evening“, tedy „Předvečer Všech svatých“ – Halloween. Zúčastnilo se jej celkem 12 dětí, z toho 10 jich bylo skvěle namaskovaných. Během celého karnevalu měly možnost si zatančit, využívat různé hry v dětském koutku nebo strašit ostatní zákazníky kavárny. Naše porota složená s pracovnic kavárny měla při vyhodnocování nejlepší masky reje doopravdy těžké rozhodování. Nakonec se však jednohlasně shodla a vítězkou celého karnevalového reje se stala slečna převlečená za zombie. Odměněna za odvahu a účast byla samozřejmě i ostatní „halloveeňátka“ a všichni dohromady jsme strávili pěkné a pěkně strašidelné odpoledne. Pokud chcete zažít podobné příjemné setkání, máte možnost zavítat do naší kavárny 4. prosince 2015 v 16:00 hodin, protože v tento den se u nás zastaví sám svatý Mikuláš a objeví se určitě i andělé a nezbední čerti. Budete tedy v té nejlepší společnosti.