Odpoledne plné zpěvu

28. listopadu 2012

Pěvecký sbor z Ryžoviště společně s Obcí Ryžoviště navázali spolupráci s Domovem odpočinku ve stáří v Dolní Moravici. Členky pěveckého sboru společně s harmonikářem panem Hořanským zavítaly ve středu 17. 10. do Dolní Moravice ne jen  kvůli vystoupení s pásmem písniček, ale také za příjemným přátelským posezením.

Odpoledne plné zpěvu
28. listopadu 2012 - Odpoledne plné zpěvu

Odpoledne to bylo opravdu pěkné a ne jen plné zpěvu, úsměvu, vzpomínek, ale i pár slziček ukáplo. Naštěstí jen dojetím. Členky pěveckého sboru se rozhodly, že budou v této aktivitě pokračovat a pravidelně budou do domova dojíždět.

Děkujeme všem z domova odpočinku za přátelské přivítání a za skvělý doprovod ve zpěvu.

Starostka obce Ryžoviště

Eva Lašáková