logo 2023

Sociálně terapeutická dílna "Buřinka"

Služba je určena pro mladistvé a dospělé lidi s mentálním nebo kombinovaným postižením, kteří by se rádi zapojili na trhu práce, ale zatím na něm umístěni z různých důvodů být nemohou. Do dílny přicházejí uživatelé vyrábět různé výrobky ze dřeva, proutí, papíru, textilu a dalších. Také se zároveň učí potřebným dovednostem – začlenění do kolektivu, dodržovat stanovená pravidla, ale i samotné pracovní postupy.

Chcete vědět více?

Odkaz na e-shop: https://eshop-diakonie.webnode.cz/

Leták

Smlouva o poskytování služby STD.pdf

Smlouva o poskytování služby STD - zjednodušená.pdf

Žádost o zahájení poskytování služby STD.pdf

Úplné znění veřejného závazku STD.pdf

Pravidla pro podávání stížností pro uživatele STD - zjednodušené.pdf

Jídelní a nápojový lístek Občerstvení Buřinka

Služba je financována z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu České republiky a rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Sociálně terapeutická dílna "Buřinka" je poskytována v Rýmařově na těchto adresách: Okružní 10, Sokolovská 30, Lidická 14, Julia Sedláka 18.

Kontakt na sociálního pracovníka: Bc. Tomáš Schreiber Zábranský, DiS., mob.: 702 268 376, e-mail: schreiber@diakonierymarov.cz

Korespondenční adresa

Sociálně terapeutická dílna Rýmařov