Vánoční setkání v Domově odpočinku ve stáří, Strom splněných přání

18. prosince 2018

Strom splněných přání
18. prosince 2018 - Vánoční setkání v Domově odpočinku ve stáří, Strom splněných přání

Vánoční setkání v Domově odpočinku ve stáří

Vánoční setkání pořádala Diakonie ČCE – středisko v Rýmařově také v Domově odpočinku ve stáří v Dolní Moravici. Akce zorganizovala manažerka domova Renáta Bršťáková a vystoupily při ní děti ZŠ a MŠ z Dolní Moravice, žáci ze ZŠ Břidličná, pěvecký sbor z Rýžoviště, dobrovolní hasiči z Dolní Moravice a poslední přednášku v roce 2018 měli také pracovníci Muzea Rýmařov. Všem zúčastněným bychom tímto chtěli poděkovat.

Dále bychom chtěli poděkovat firmě Perfect Distribution a.s., jejíž zaměstnanci se v rámci akce „Strom splněných přání“ postarali o dárky pro 44 klientů Domova odpočinku ve stáří v Dolní Moravici. Kromě dárků ze seznamu přání dostali všichni obyvatelé domova také ještě jeden velký společný dárek, kterým byl televizor zakoupený firmou Perfect Distribution a.s.

Strom splěných přání

20181218_094637  20181218_095517  20181218_095636